Proste pytania, nie zawsze oczywiste odpowiedzi. Te warto znać. Czy na pobranie narządów do przeszczepu potrzebna jest zgoda dawcy? Nie, zgodnie z art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 1 lipca 2005 r. o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, ...